İade, Değişim ve Garanti Koşulları

 
pinocosmetic.com' dan satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. pinocosmetic.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. pinocosmetic.com sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir.

İade İşlemlerinde geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.


Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?


Ambalajı açılmamış tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade veya değişim talebinizi neden belirterek Bize Ulaşın destek@pinocosmetic.com e-posta adresinden gönderebilir veya (0312) 397 47 97 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.
İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza veya hesabınıza havale yapılacaktır.

 

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?


• İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
• Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

ÖNEMLİ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İADE YA DA SİPARİŞİNİZİN TEDARİK EDİLEMEMESİ DURUMUNDA BANKALARIN İADE PROSEDÜRLERİ DEVREYE GİRMEKTEDİR. ÖDEMİŞ OLDUGUNUZ ÜCRET 1-9 İŞ GÜNÜ ARASINDA KREDİ KARTINIZA VEYA HESABINIZA GERİ İADE EDİLEBİLMEKTEDİR.

 

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?


• Yurtiçi Kargo 'ya 353450740 müşteri numarası ile teslim edebilirsiniz. 

 
Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için Hafta İçi ve Cumartesi 09:00 - 18:00 saatleri arasında (0312) 397 47 97 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.